Hotspot Shield

Erişim ve giriş yasağı olan sitelere erişim imkanı sunar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 806 KB
  • Sürüm 2.18
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AnchorFree

Hotspot Shield indir. Yardımcı Programlar ve Araçlar kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Her geçen gün erişime engellen site sayısı artarken Hotspot Shield, size ögürce internette gezinme imkanı sunuyor. Tamamen ücretsiz olan bu program sayesinde erişime engelli sitelere proxy üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Hotspot Shield indir

Proxy'ler aracılığı ile istediğiniz her siteye  Hotspot Shield programı yardımıyla girebilirsiniz.  Programı kurduktan sonra sağ alt köşede çıkan simgeye sağ tıklayarak ''Connect'' butonuna basınız. ''Connecet'' yazısını gördüğünüz andan itibaren dilediğiniz siteye rahatça erişebilirsiniz.

Hotspot Shield sayesinde internette gezinirken güvenli olmanın keyfini fazlasıyla hissedeceksiniz. Kimlik bilgileriniz dahil tüm kişisel verilerinizi bu program sayesinde kolayca koruyabileceksiniz.

Sanal gizlilik ağı özelliği sayesinde kullanmış olduğunuz wireless bağlantınız ile bilgisayarınız arasında güvenlik ağı devreye girer. Bugüvenlik ağı sayesinde bilgisayarınızı hackerlardan korumuş olursunuz.

Hotspot Shield indir Android

Hotspot Shield indir iOS

Hotspot Shield indir Windows

Hotspot Shield indir Mac

 

Hotspot Shield indir